aktualizováno: 09.02.2018 13:26:24

Aktuálně

Aktuálně 2018

9. 2.

Connie se podrobila stěru pro vyšetření EIC (zátěží vyvolaný kolaps) s výsledkem velice pozitivním, clear/čístá. Dále nesmím zapomenout, že jsem již vybrala psa pro Connie a pravděpodobně během příštího měsíce pojedu s ní na krytí.

Aischa oslavila své třinácté narozeniny, jak jinak než výletem. Touláme se především po našem okolí, aktuální fotky ve fotogalerii 2018.

Ahoj, jsme zpět!

Zdravím, po téměř čtyřech letech. Moc bych se chtěla omluvit všem našim návštěvníkům, kamarádům a příznivcům našich stránek. Život nám dává různé úkoly, překážky, povinnosti, slasti i strasti na cestě životem a více jsem se věnovala něčemu jinému. Ale labradoří holky o nic nepřišly. 

A jak se vlastně máme a co nového se u nás děje?

Aischenka je spokojená veteránka a brzy oslaví své 13. narozeniny. Procházky dává pravidelně, ale už se po chvíli drží u mě. Chuť k jídlu ani k aportování balónu neztratila. Zdraví je s přibývajícím věkem složitější a musela jsem si uvědomit to, co každý nerad slyší a ani nechce slyšet.

Iriska je stále vitální a největší mazel ze všech. Je to ta, která si vyžaduje stále větší pozornosti a pokud jí nemá, dokáže to dát jasně najevo. Čas neskutečně letí, úplně přesně si pamatuji její narození a ona letos oslaví kulaté narozeniny, a to desáté. Minulý rok jsem měla příležitost se s ní zúčastnit pár honů, a to na drobnou či černou zvěř v našem okolí.

Connie, ta nejmladší divoženka. Connie je můj velký parťák na běhání. Moje běžecké oblečení pozná ihned a ví, že bez ní neodejdu a chystá se vyběhnout dřív než já. Kolikrát mne překvapí, kolik dokáže uběhnout kilometrů. Connie se brzy podrobí vyšetření EIC, jelikož…? Bych ráda letos Connie připustila. Momentálně oslovuji majitele či chovatelé pejsků. Nesmím opomenout i její výborné umístění na výstavách, které jsme během těch pár let spolu uskutečnily.

Aktualizovala jsem „holkám“ jejich obsahy, vložila pár fotek z roku 2016, 2017, nově 2018 a i některé sekce na těchto stránkách.

Pac a haf Danuš a holky

           

      

TOPlist